EASL turniir 2020

Juba sellel reedel, 10.02.20 peetakse Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4) järjekordne EASL aastapäeva turniir. Osalema on oodata kümne kõrgkooli ja ametiasutuse võistkondi.
Hetkel on turniirile tulemas: Helsingi Ülikool, Eesti Politsei Spordiliit, Tartu Linnavalitsus, Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Tallinna Linnavalitsus, Sisekaitseakadeemia, Tallinna Tehnikaülikool, Eesti Maaülikool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja Audentese Spordiklubi.

Turniiri eesmärgiks on tihendada koostööd kõrgkoolide, nende spordiklubide töötajatega, spordiinstitutsioonide ja üliõpilasspordi toetajatega. Võisteldake nii korvpallis, võrkpallis, lauatennises, sisesõudmises, males kui ka korvpalli vabavisetes.

Sellel aastal tähistame ka Valter Lenki 90. sünnipäeva. Valter Lenki initsiatiivil ja eestvedamisel taasasutati Eesti Akadeemiline Spordiliit aastal 1992. Tänu Valter Lenki tohutule tööle taastati ka SELL Mängude traditsioon, mis pärast II Maailmasõda pikkadeks aastateks katkenud olid. Pikkade aastate jooksul oli ta Eesti akadeemilise Spordiliidu asepresident.

Võistluste avakõne koos ühispildiga 9:45 ning orienteeruv lõpp 17:30. Kõik mitteosalejad on oodatud turniirile kaasa elama.
Võistluspaigas on avatud ka Toiduproff kohvik, kus päeva jooksul võimalik kehakinnitust muretseda. Samuti on turniiril kohal Kuma foto, kus on võimalik võistkonna pilt kalendrile jäädvustada.