Teise võistluspäeva kokkuvõte Chengdus.

Teisel võistluspäeval Chengdus alustasid päeva sulgpallurid: Ramona Üprus (Tartu Ülikool), Andra Mai Hoop (Eesti Maaülikool), Anton Berik (Tartu Ülikool) ja Mikk Õunmaa (Freie Universität Berlin).

Segatiimide arvestuses võisteldi täna Hiina Taipei ning Saksamaa vastu. Mõlemal korral pidid Eesti sulgpallurid tunnistama tugeva konkurentsiga võistlusel vastaste paremust 5-0.

Mikk Õunmaa ja Ramona Üprus

Sulgpallurid jätkavad võistlust homme, 31. juulil, kui kell 04:00 Eesti aja järgi mängitakse Hiina Hong Kongi vastu.

Lisaks sulgpalluritele oli täna iluvõimlejatel teine võistluspäev, kui jätkati kurikate ning lindikavadega. Adelina Beljajeva (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor) teenis kurikate kava eest 27.250 punkti ning lindikava eest 25.750 punkti. Kahe päeva kokkuvõttes 106.8 punkti ning 16. koht.

Adelina Beljajeva esitamas kurikate kava

Marie-Anett Kaasik (Tartu Ülikool) teenis kurikate kava eest 19.850 punkti ning lindikava eest 22.150 punkti. Nelja vahendi kokkuvõttes 89.850 punkti ning 25. koht. Kokku oli iluvõimlejate individuaalarvestuses 31 võimlejat. Sellega on ka iluvõimlejate jaoks 31. suveuniversiaad lõppenud, finaali said 8 parimat ning selle jaoks tulnuks teenida 116.450 punkti. Iluvõimlejate Adelina ning Marie-Anetti endi sõnul oli universiaadil võistlemise kogemus väga rikastav. Atmosfäär saalis oli suurepärane ning kindlasti võtavad võimlejad siit kaasa väärt kogemuse edasisel sporditeel.

Marie-Anett Kaasik esitamas lindikava

Lisaks sulgpalluritele asub homme Eesti aja järgi kell 05:05 judos kuni 90kg kaalukategoorias Eestit esindama Mattias Kuusik, kelle vastaseks on slovakk Alex Maruska. Võistluste otseülekandeid saab jälgida: www.fisu.tv ning tulemused ja ajakava on leitavad Chengdu World University Games ametlikul kodulehel.