1. septembrist 30. septembrini 2023 toimub kampaania “Pane kondimootor tööle!”

Eesti Akadeemiline Spordiliit koostöös Eesti Firmasport Liit MTÜ-ga kutsuvad üles Eesti kõrgkoolide tudengeid osalema “Pane kondimootor tööle” kampaanias!

Kampaania eesmärk on innustada inimesi liikuma ühe kuu jooksul kondimootori jõul. Olgu selleks siis liikumine jalgsi, rattaga, rulluiskudel või mis tahes muul viisil, kus tuleb kasutada kondimootorit. Tähtis on igapäevane liikumine, mis on aluseks tervisliku eluviisi juurutamisel.

Kampaania eesmärgiks ei ole selgitada välja võitjaid ega tublimaid kondimootoriga liikujaid, vaid kinnistada inimestes igapäevast liikumist jalgsi, rattaga, rulluisutades, joostes või muu viisil.

2023. aastal keskendub kampaania erinevate liikumisviiside heade tavade tutvustamisele, et inimesed kes seni on olnud kõhkleval seisukohal, kas proovida ühe kuu jooksul minna näiteks tööle, kooli või poodi auto asemel mõnel aktiivsemal liikumisviisil, saaksid kampaania raames häid ideid igapäevase aktiivse liikumise juurutamiseks.

Sel aastal on kampaania eesmärk koguda päevas vaid 7000 sammu, mis on kindlasti kõigile osalejatele jõukohane. Üleskutse toimub YuMuuvi platvormil ning osalemiseks tuleb:

1.     teha endale YuMuuvi keskkonda kasutaja
2.     tõmmata endale YuMuuvi äpp
3.     kasutada registreerimiseks liitumiskoodi LIIKUMISAASTA – NB! Kõik tähed on SUURED/CAPS LOCK-iga kirjutatud! Ürituse otselink YuMuuvi keskkonda LEIATE VAJUTADES SIIA.
4.     Kes soovib osaleda mõne ettevõte, kollektiivi või organisatsiooniga “Pane kondimootor tööle!” kampaanias, siis selleks tuleb endale kasutajat tehes valida “Vali grupp” alt endale sobiv ettevõte, kollektiiv, organisatsioon, ülikool keda esindada soovite.
Kui nimekirjas Teile sobivat gruppi ei ole, siis kirjutage sellest palun support@yumuuv.com ning paluge vastav grupp nimekirja lisada.

Sammude kogumine on kõige lihtsam viis alustamaks igapäevase aktiivse liikumisega, siis just selle sama eesmärgi nimel sai seekord taas sammud kampaania eesmärgiks seatud. Kõik, kes koguvad 25-l päeval 30-st täis päevase eesmärgi samme (7000 sammu), osalevad erinevate loosiauhindade loosimisel meie toetajate poolt. Lisaks loositakse kõrgkoolide seast samadel tingimustel eesmärgi saavutanud tudengite vahel välja ka Ylisport meeneid ja pileteid!

Juhendi, kuidas endale YuMuuvi kasutaja teha ning liitumiskoodi lisada leiate EESTI KEELES SIIT ning IN ENGLISH HERE.

Osalemine on tasuta. Kampaaniat veab eest Eesti Firmaspordi Liit MTÜ koostöös Eesti Akadeemilise Spordiliiduga ning kaasa aitab Sihtasutus Liikumisharrastuse Kompetentsikeskus. Igal aastal osaleb kampaanias üle 1000 tubli liikuja üle kogu Eesti.

Head materjalid kergliikluses osalejatele:

Jalgrattur linnaliikluses – liikluskasvatus.ee

Jalgratturi meelespea – liigume.ee

Jalakäija linnaliikluses – liikluskasvatus.ee

Kuidas alustada igapäevase liikumisega? – liigume.ee

Liikumisharjumuste kujundamisest – liigume.ee