Lauatennise MV 2021

Pühapäeval 28.12.21 toimusid TalTech spordihoones Eesti üliõpilaste meistrivõistlused lauatennises. Turniirist võttis osa paarkümmend inimest ning mängud olid põnevad.

Meeste meistriklassis osales 6 võistlejat. Parima koha saavutas Artjom Hiisku (TalTech), kes alistas finaalis tulemusega 3:0 Märt Kurveti. Kolmanda koha saavutas Andres Hiiemäe.

Naiste meistriklassis osales sellel aastal küll 4 võistlejat, aga põnevust mängudesse jagus palju. Esimese koha saavutas Annigrete Suimets (TalTech) kelle järgnes Sirli Jaanimägi (samuti TalTech). Kolmanda koha saavutas Kärt Kaljuvee (TKTK).

Võistlused toimusid veel ka meeste harrastajate klassis, kus oli ka kõige rohkem võistlejaid-10. Selles grupis tegid samuti puhta töö TalTech tudengid, kes võtsid turniirilt lausa kolmikvõidu. Esimese koha saavutas Varmo Onton, teise koha Edvinas Tamašauskas ja kolmanda Markus Hanson.

Palju õnne kõikidele võitjatele!

Sellel aastal selguvad veel viimased meistrid Talijalgpallis. Finaalvoor toimub pühapäeval, 05.12.21 kell 13:30 Tartus, Tamme staadionil. Poolfinaalides kohtuvad Tartu Ülikool – Tallinna Ülikool ning Tallinna Tehnikakõrgkool – Eesti Maaülikool. Võta sõber ka ja tulge kaasa elama!