Üliõpilaste MV discgolfis, 2019

Selgusid üliõpilaste meistrid discgolfis

Laupäeval, 5. oktoobril toimusid Eesti Üliõpilaste MV diskgolfis. Võistlused leidsid aset Tartus, Tähtvere dendropargis. Osalejate arv võrreldes eelmise aastaga oli pisut langenud, seda osati ka põhjusel, et samal ajal toimus Tartu Linnamaraton, kus kindlasti mõned potentsiaalsed osalejad viibisid.

Võistlused said peetud üsna heades tingimustes. Eelnevad päevad ja samuti ka järgnev päev olid vihmased. Võistluste ajal vihmast pääsesime, tuul ei olnud tugev ja isegi päike oli väljas. Seega ideaalsed tingimused heade tulemuste sooritamiseks.

Võistlused nii meeste kui naiste arvestuses olid väga põnevad ning pingeid hoiti õhus kuni viimaste radadeni.

Naiste klassi võitja oli selge juba pisut varem, kelleks oli Keiti Tätte (tulemusega +3) Eesti Maaülikoolist, teisele kohale tõusis Silja Madison Tartu Ülikoolist. Kolmanda koha omanik sai selgeks alles viimase rajaga ja kolmanda koha võitis Angela Sööt Sisekaitseakadeemiast.

Meeste võistlus oli aga pingelisem. Üsna pikka aega oli medalikonkurentsis 5-6 meest, kuid hea lõpu teinud Siim Isup (tulemusega -6) TalTechist, võitis kulla. Teise koha saavutas Märt-Hendrik Olm Eesti Maaülikoolist ning samuti üsna tasavägises kolmanda koha heitluses võitis medali Daniel Dorch TalTechi Tartu kolledžist.

Kohtumiseni järgmisel aastal!