Kolmas võistluspäev 31. Suveuniversiaadil

Kolmandal võistluspäeval oli Eesti esindatud judos (Mattias Kuusik – Tartu Ülikool) ning sulgpallis, kus segatiimide arvestuses oli Eesti võistkonnal alagrupi viimane mäng.

Sulgpallis tuli raske vastase Hong Kongi vastu leppida ka seekord 5:0 kaotusega. Sulgpallurite mängud jätkuvad juba homme, 01. augustil.

Eesti vs Hong Kong mängu tulemus

Judos oli päev edukam, kui Mattias Kuusik alustas päeva kahe võiduga ning suutis ennast maadelda kuni 90kg kaalukategoorias veerandfinaali. Veerandfinaalis tasavägise matši järel tuli Mattiasel tunnistada ungarlase Roland Gozi paremust. Ungarlane tuli hiljem ka kaalukategooria üldvõitjaks. Mattiasel oli lohutusringis veel võimalus pääseda pronksmedali matšile, aga hiljutine tagumise reielihase rebend andis tunda ning tuli leppida ka lohutusringis kaotusega. Kokkuvõttes Mattiasele 7. koht, mis oli ka tema osaletud universiaadide parim tulemus. 31. Suveuniversiaad oli Mattiasele neljas ning ühtlasi ka karjääri viimane võistlus. Soovime Mattiasele edu uutes väljakutsetes!

Homme alustavad võistlust ka Eesti ujujad, kui 100m seliliujumises on stardis Jannes Niine (Tartu Ülikool) ning 200m seliliujumises Hanna Grete Vutt (Pirita Majandusgümnaasium).

Kõik mängude tulemused on leitavad Chengdu 2021 ametlikul kodulehel ning otseülekandeid näitab FISU TV.