Üliõpilaste MV jätkuvad

Laupäeval toimusid Tartus Eesti üliõpilaste meistrivõistlused sulgpallis. Võistlused sai ka sellel aastal peetud viies erinevas mänguliigis:
1) Meesüksikmäng- osales kuus sportlast ning välja mängiti kõik kohad. Üliõpilastest tulid medalile Aleksander Bazanov (TLÜ, 2. koht) ja Janar Vapper (TTK, 3. koht)
2)Naisüksikmäng- osales samuti kuus sportlast. Võitis Liis Tamberg (TÜ) teise koha saavutas Eva-Lotta Palmiste (TÜ) ning kolmandale kohale tuli Kätlyn Samra (SKA).

Üksikmängudele lisaks toimusid võistlused ka paarismängudes:
3) Meespaarismäng- kolme paari konkurentsis pidid üliõpilased küll noorematele konkurentidele alla vanduma kuid sellegi poolest saavutasid teise koha TLÜ ja TalTech esindajad Aleksander Bazanov ning Andrei Mihhailov. Kolmanda koha said EMÜ ja TLÜ esindajad Pent Martin ning Rauno Mõttus.
4) Naispaarismäng- konkurentsis samuti kolm paari, kus võitjana väljusid Tartu Ülikooli esindajad Laura Martinson ning Mariliis Pärn. Teise koha saavutasid Sisekaitseakadeemia esindajad Margot Danilišina ning Kätlyn Samra, kolmanda kohaga pidid leppima Tallinna Ülikooli esindajad Gretel Suurkask ning Betty Laas.
5) Segapaarismäng- parima üliõpilaspaarina väljusid konkurentsist Mihkel Talts (TÜ) ja Kertu Margus (EBS), kes saavutasid selles arvestuses 2. koha.

Kõik tulemused on leitavad siit!

Palju õnne kõikidele võitjatele!
Sellel nädalavahetusel (16.10) toimuvad Tartus üliõpilaste meistrivõistlused judos. Registreerimine kuni 14. oktoober.